PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI
 • Alttan çıkışlı drenaj kanalı uygulanan mahallerde, yer kaplamasının herhangi bir yerinde veya derzlerde, zaman içinde, çatlamalar olabilir. Bu durumda, alt kata veya binanın temeline su sızacaktır.
 • Alt kata veya binanın temeline su sızmasının, kesinlikle, önlenmesi için zemine su izolasyonu uygulanır.
 • Su izolasyonunun, bazı durumlarda, zemin kaplamasının hemen altına uygulanması gerekir.
 • Su izolasyonunun zemin kaplamasının hemen altına uygulanması halinde kullanılması gereken drenaj kanalı modeli izolasyon yakalı-alttan çıkışlı drenaj kanalıdır.
 • Kullanılan izolasyon malzemesi ile izolasyon yakalı-alttan çıkışlı drenaj kanalının uyumlu olmasına dikkat edilmesi önemlidir.
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI ALTTAN ÇIKIŞLI
PROJEYE UYGUN ÖZEL KANAL DÜZENLEMELERİ
 • Devirme tertibatlı tavalar, kaynatma kazanları, devirme tertibatlı pişirme kazanları gibi cihazların bulunduğu mahallerde, düz bir hat halinde yapılan standart mutfak drenaj kanalları, ihtiyaca tam uygun olmayabilir. Bu türden pişirme cihazlarının boşaltılması, özellikle yıkanması sırasında, bir anda çok miktarda su yere dökülür.
 • Ayrıca, devirme tertibatlı cihazların eğilmesi sırasında dökülen suyun tamamının, çevreye sıçramadan, mutfak drenaj kanalının içine dökülmesi için drenaj kanalının çok geniş olması gerekecektir.
 • Drenaj kanalının çok geniş yapılması yerine, drenaj kanalının uygun yerlerinde girinti ve çıkıntılar oluşturarak, dökülen suyun tamamen drenaj kanalının içine yönlendirilmesi mümkündür.
 • Bu şekilde projelendirilen drenaj kanalı tek parça halinde, kendi içinde eğimli, istenilen sayıda sifon düzenli çıkışlı olarak imal edilir. Alttan, yatay veya izolasyonlu-alttan çıkış alternatifleri, sorunsuz olarak, uygulanabilir.
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYON YAKALI-ALTTAN ÇIKIŞLI
İSTEĞE BAĞLI(OPSİYONEL) ÖZELLİKLER
 • AISI 316 PASLANMAZ ÇELİKTEN İMALAT
  Standart olarak AISI 304 paslanmaz çelik malzemelerden imal edilen mutfak drenaj kanalları, talep halinde, AISI 316 paslanmaz çelikten imal edilebilir.
 • ÖZEL ÇIKIŞ BORUSU ÇAPI VE BOYU
  İzolasyon yakalı-alttan çıkışlı drenaj kanalında uygulanan çıkış borusu boyu ve çapları teknik bilgi tablolarında belirtilmiştir. Ancak, müşteri talebi halinde, özel boy ve çapta çıkış borusu uygulanabilir.
İSTEĞE BAĞLI(OPSİYONEL) ÖZELLİKLER
 • ÖZEL ÖLÇÜLERDE İMALAT
  Mutfak drenaj kanalları,müşteri talebi üzerine,standart ölçüler dışında, farklı yüzey ölçülerinde imal edilmektedir.
 • FARKLI TİP ÜST IZGARA UYGULAMA
  Alttan çıkışlı-izolasyon yakalı mutfak drenaj kanallarında, standart olarak kullanılan petek tipi ızgaraların yerine, imalat programımızda mevcut diğer standart ızgara tipleri kullanılabilir.