PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-ALTTAN ÇIKIŞLI
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-ALTTAN ÇIKIŞLI
 • Alttan çıkışlı mutfak drenaj kanalı uygulanan mahallerde, yer kaplamasının herhangi bir yerinde veya derzlerde, zaman içinde, çatlamalar olabilir. Bu durumda, alt kata veya binanın temeline su sızacaktır.
 • Alt kata veya binanın temeline su sızmasının, kesinlikle, önlenmesi için zemine su izolasyonu uygulanır.
 • Su izolasyonu uygulanan mahallerde, izolasyonlu-alttan çıkışlı drenaj kanalı kullanılarak, çatlaklardan sızan su atık su tesisatına yönlendirilir.Böylece, alt kata su sızması engellenirken,izolasyon katmanı üzerinde birikim olması önlenir.
 • İzolasyonlu-alttan çıkışlı mutfak drenaj kanalı sürme esaslı, membran veya likit membran gibi her türlü izolasyon malzemesi ile birlikte uygulanabilir.
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-ALTTAN ÇIKIŞLI
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI ALTTAN ÇIKIŞLI
PROJEYE UYGUN ÖZEL KANAL DÜZENLEMELERİ
 • Devirme tertibatlı tavalar, kaynatma kazanları, devirme tertibatlı pişirme kazanları gibi cihazların bulunduğu mahallerde, düz bir hat halinde yapılan standart mutfak drenaj kanalları, ihtiyaca tam uygun olmayabilir. Bu türden pişirme cihazlarının boşaltılması, özellikle yıkanması sırasında, bir anda çok miktarda su yere dökülür.
 • Ayrıca, devirme tertibatlı cihazların eğilmesi sırasında dökülen suyun tamamının, çevreye sıçramadan, mutfak drenaj kanalının içine dökülmesi için drenaj kanalının çok geniş olması gerekecektir.
 • Drenaj kanalının çok geniş yapılması yerine, drenaj kanalının uygun yerlerinde girinti ve çıkıntılar oluşturarak, dökülen suyun tamamen drenaj kanalının içine yönlendirilmesi mümkündür.
 • Bu şekilde projelendirilen drenaj kanalı tek parça halinde, kendi içinde eğimli, istenilen sayıda sifon düzenli çıkışlı olarak imal edilir. Alttan, yatay veya izolasyonlu-alttan çıkış alternatifleri, sorunsuz olarak, uygulanabilir
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-ALTTAN ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-ALTTAN ÇIKIŞLI
İSTEĞE BAĞLI(OPSİYONEL) ÖZELLİKLER
 • AISI 316 PASLANMAZ ÇELİKTEN İMALAT
  Standart olarak AISI 304 paslanmaz çelik malzemelerden imal edilen mutfak drenaj kanalları, talep halinde, AISI 316 paslanmaz çelikten imal edilebilir.
 • ÖZEL ÇIKIŞ BORUSU ÇAPI VE BOYU
  Alttan çıkışlı-izolasyonlu drenaj kanallarında uygulanan çıkış borusu boyu ve çapları teknik bilgi tablolarında belirtilmiştir. Ancak, talep halinde, özel boy ve çapta çıkış borulu drenaj kanalı imal edilebilir.
İSTEĞE BAĞLI(OPSİYONEL) ÖZELLİKLER
 • ÖZEL ÖLÇÜLERDE İMALAT
  Mutfak drenaj kanalları,müşteri talebi üzerine,standart ölçüler dışında, farklı yüzey ölçülerinde imal edilmektedir.
 • FARKLI TİP ÜST IZGARA UYGULAMA
  Alttan çıkışlı-izolasyonlu mutfak drenaj kanallarında, standart uygulama olan petek tipi ızgaraların yerine, imalat programımızda mevcut diğer standart ızgara tipleri kullanılabilir.