PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI
 • Zemin katlar ve bodrum katlar gibi, altında başka bir kat bulunmayan mahallerde, yatay çıkışlı drenaj kanalı kullanılır.
 • Üst katlarda olup, atık su tesisatının yatay olarak ve zemin kaplaması içinde yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda da yatay çıkışlı drenaj kanalı kullanılması uygundur.
 • Üst katlarda yatay çıkışlı drenaj kanalı kullanılması halinde, atık su tesisatının alt kata aktarılması için, yatay döşenen borular bazı noktalarda birleştirilir ve bu birleştirme noktalarında "transfer kutuları" kullanılarak, tesisat alt kata geçirilir.
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI ALTTAN ÇIKIŞLI
PROJEYE UYGUN ÖZEL KANAL DÜZENLEMELERİ
 • Devirme tertibatlı tavalar, kaynatma kazanları, devirme tertibatlı pişirme kazanları gibi cihazların bulunduğu mahallerde, düz bir hat halinde yapılan standart mutfak drenaj kanalları, ihtiyaca tam uygun olmayabilir. Bu türden pişirme cihazlarının boşaltılması, özellikle yıkanması sırasında, bir anda çok miktarda su yere dökülür.
 • Ayrıca, devirme tertibatlı cihazların eğilmesi sırasında dökülen suyun tamamının, çevreye sıçramadan, mutfak drenaj kanalının içine dökülmesi için drenaj kanalının çok geniş olması gerekecektir.
 • Drenaj kanalının çok geniş yapılması yerine, drenaj kanalının uygun yerlerinde girinti ve çıkıntılar oluşturarak, dökülen suyun tamamen drenaj kanalının içine yönlendirilmesi mümkündür.
 • Bu şekilde projelendirilen drenaj kanalı tek parça halinde, kendi içinde eğimli, istenilen sayıda sifon düzenli çıkışlı olarak imal edilir. Alttan, yatay veya izolasyonlu-alttan çıkış alternatifleri, sorunsuz olarak, uygulanabilir.
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI YATAY ÇIKIŞLI
İSTEĞE BAĞLI(OPSİYONEL) ÖZELLİKLER
 • AISI 316 PASLANMAZ ÇELİKTEN ÜRETİM
  Standart olarak yatay çıkışlı mutfak drenaj kanalları AISI 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Ancak, isteğe bağlı olarak, tamamen AISI 316 paslanmaz çelik malzemeler kullanılarak özel üretim yapılmaktadır.
 • ÖZEL ÖLÇÜLERDE ÜRETİM
  Standart ölçüler haricinde, siparişe özel olarak,değişik yüzey ölçülerinde paslanmaz çelik mutfak drenaj kanalı imalatı yapılır.
 • FARKLI ÇIKIŞ BORUSU ÇAPI
  Mutfak drenaj kanalını pis su tesisatına bağlayan borular uluslararası normlara uygun çaplardadır. Ancak, standart dışı özel bir bağlantı yapılması talep edildiğinde,bağlantı şartlarına göre özel çapta çıkış borusu imal edilebilir.
İSTEĞE BAĞLI(OPSİYONEL) ÖZELLİKLER
 • FARKLI ÇIKIŞ BORUSU BOYU
  Standart çıkış borusu boyları teknik bilgi tablolarında mevcuttur. Ancak, ihtiyaç halinde, mutfak drenaj kanalının çıkış borusu boyu farklı yapılabilir.
 • FARKLI TİP ÜST IZGARA
  Mutfak drenaj kanalı imalatında standart olarak petek tipi ızgara kullanılır. Ancak, talep edildiği taktirde,, farklı bir tip standart ızgara kullanılabilir.
 • İLAVE GİDER BAĞLAMA
  Drenaj kanalının çevresinde bulunan ve fazla atık su üretmeyen bemmari, buz makinası,kahve makinası, gibi mutfak elemanlarının pis su tesisatına bağlanabilmesi için, drenaj kanalının gövdesine giriş ilave edilerek, söz konusu mutfak elemanının atık suyu tesisata yönlendirilir.