PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-YATAY ÇIKIŞLI
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-YATAY ÇIKIŞLI
 • Üst katlarda atık su tesisatının yatay olarak ve zemin kaplaması içinde yapıldığı ve su sızıntısını önlemek üzere su izolasyonu uygulandığı hallerde, zeminde oluşan çatlaklardan su izolasyonu katmanına sızan suyun tahliye edilebilmesi için izolasyonlu-yatay çıkışlı drenaj kanalı kullanılır.
 • İzolasyonlu-yatay çıkışlı drenaj kanalı kullanılarak oluşturulan atık su tesisatının alt kata aktarılması için, yatay borular bazı noktalarda birleştirilir ve bu birleştirme noktalarında "transfer kutuları" kullanılır.
 • Transfer kutularının izolasyon katmanına sızan suyu tahliye edecek özellikte olan modellerden seçilmesi, izolasyonlu-yatay drenaj kanalının ile tesisatın uyumu bakımından önemlidir.
PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-YATAY ÇIKIŞLI PASLANMAZ ÇELİK MUTFAK DRENAJ KANALLARI İZOLASYONLU-YATAY ÇIKIŞLI
İSTEĞE BAĞLI(OPSİYONEL) ÖZELLİKLER
 • AISI 316 PASLANMAZ ÇELİKTEN İMALAT
  Standart olarak AISI 304 paslanmaz çelik malzemelerden imal edilen mutfak drenaj kanalları, talep halinde, AISI 316 paslanmaz çelikten imal edilebilir.
 • ÖZEL ÇIKIŞ BORUSU ÇAPI VE BOYU
  Yatay çıkışlı-izolasyonlu drenaj kanallarında uygulanan çıkış borusu boyu ve çapları teknik bilgi tablolarında belirtilmiştir. Ancak, talep halinde, özel boy ve çapta çıkış borulu drenaj kanalı imal edilebilir.
İSTEĞE BAĞLI(OPSİYONEL) ÖZELLİKLER
 • ÖZEL ÖLÇÜLERDE İMALAT
  Mutfak drenaj kanalları,müşteri talebi üzerine,standart ölçüler dışında, farklı yüzey ölçülerinde imal edilmektedir.
 • FARKLI TİP ÜST IZGARA UYGULAMA
  Yatay çıkışlı-izolasyonlu mutfak drenaj kanallarında, standart uygulama olan petek tipi ızgaraların yerine, imalat programımızda mevcut diğer standart ızgara tipleri kullanılabilir.