Yasal Uyarı ve Gizlilik Şartnamesi

Bilgiler
Başaran Paslanmaz Çelik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi(«Başaran Paslanmaz») mülkiyetinde olan ve internette bulunan www.basaranpaslanmaz.com.tr («İnternet Sayfası») erişim ve kullanımı bu koşullara («Kullanım Koşulları») tabi olacaktır. Başaran Paslanmaz Kullanım Koşullarını herhangi bir zaman ve önceden  haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

İnternet sayfasına girerek siz («siz» ya da «Kullanıcı») bu Kullanım Koşullarını kabul eder.

Sorumluluk feragatnamesi
Bu internet sayfası ve içeriği - diğer bir deyişle, sayfada okuduğunuz, duyduğunuz ya da gördüğünüz herhangi bir şey, yalnızca bilgi sağlama amaçlıdır. Başaran Paslanmaz internet sayfasında yayınlanan bilginin doğru ve güncel olması için elinden geleni yapmaktadır, fakat internet sayfası ya da içeriği için herhangi bir garanti veremez. Bu da sayfada bulunan ya da bağlantılarının paylaşıldığı bilgilerin netlik, eksiksizlik, yasallık, konuyla bağlantı, kullanılabilirlik ya da doğruluğu için verilebilecek tüm garantileri kapsamaktadır. Ayrıca, Başaran Paslanmaz bu internet sayfasına erişmenin sorunsuz olacağını ya da erişiminizin kesilmeyeceğini garanti etmemektedir.

Başaran Paslanmaz internet sayfasındaki eski bilgileri kaldırma ya da güncelleme ya da düzeltme sorumluluğunda değildir. Başaran Paslanmaz aynı zamanda internet sayfasının içeriğini herhangi bir zaman önceden ihtar vermeksizin değiştirme, genişletme ya da diğer yollardan ayarlama hakkını saklı tutar.

Yükümlülüğün kabul edilmemesi
Başaran Paslanmaz kendi oluşumlarının kasıtlı veya büyük ölçüde ihmalkar hatalı davranış ya da kasıtlı veya büyük ölçüde ihmalkar eksiklik sebebiyle size ya da üçüncü şahıslara verdiği hasarlar için yükümlülük üstlenecektir, fakat bu yükümlülüğü yalnızca ilgili kanunların gerektirdiği kapsam dahilinde üstlenecektir. Başka yükümlülükler, kasıtlı ya da büyük ölçüde ihmalkar hatalı davranış ya da eksiklik veya yardımcı temsilcilerin (bunlara yüklenici ve çalışanlar dahildir) sebep olduğu hasarlar dışındaki yükümlülükler, kesinlikle kabul edilmeyecektir. Bu internet sayfasının kullanım riski Kullanıcının kendisine aittir.

Harici bağlantılar
Başaran Paslanmaz internet sayfası üçüncü şahıs internet sayfalarına yönlendiren bağlantılar içerebilir. Başaran Paslanmaz üçüncü şahısların internet sayfalarının içeriği üzerinde herhangi bir kontrol sahibi değildir ve bu yüzden ilgili içerik ya da internet sayfalarının yasallık, doğruluk, kullanılabilirlik, konuyla bağlantı veya eksiksizliği hakkında herhangi bir garanti veremez. Başaran Paslanmaz üçüncü şahıs internet sayfaları ya da Başaran Paslanmaz internet sayfasına bağlantı sağlayan ya da Çerçevelerde bunları gösteren internet sayfalarından sorumlu değildir.

Sosyal sayfa işaretleri
Sosyal sayfa işaretleri ilgili logo ile belirtilir ve Başaran Paslanmaz İnternet Sayfasında kullanılmaktadır. Belirli sosyal medya platformları kullanıcıları bu sosyal sayfa işaretlerini kullanarak seçtikleri Başaran Paslanmaz sayfalarının bağlantılarını işaretlemek ya da ilgili sayfayı çevreleriyle paylaşmak için profillerine koyabilirler. Sosyal sayfa işaretlerine her tıklayışınızda kimlik bilgilerinizi ilgili sosyal medya platformuna gönderiyorsunuz. Sosyal sayfa işaretlerini kullanarak Başaran Paslanmaz mesajları/bilgileri paylaşan şahıslar Başaran Paslanmaz adına konuşma ya da Başaran Paslanmazı temsil etme yetkisine sahip değildir. Kendi görüş ve fikirlerini paylaşmaktadırlar. Dahası, bu Kullanım Koşullarında harici bağlantılarla ilgili belirtilen hükümler sosyal sayfa işaretleri için de geçerlidir.

Fikri mülkiyet hakları
Bu internet sayfasının içeriği, yani resim, video, resim ve yazı ticari markalar, beyanlar, grafiksel logolar, grafik çizimler, kopya, basın açıklamaları ve diğer bilgiler, ilgili telif hakkı ve fikri mülkiyet haklarının korunmasını hedefleyen diğer kanunlarca korunmaktadır. İnternet sayfası içeriğinin ya da tasarımının Başaran Paslanmaz Kurumsal İletişimin yazılı izni olmadan kısmen ya da tamamen çoğaltılması, aktarılması ya da herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır. Başaran Paslanmaz tarafından verilen bu tür izinler Başaran Paslanmazı herhangi bir tazmin ya da ödeme ile sorumlu bırakmadan Başaran Paslanmaz tarafından herhangi bir zaman geri çekilebilir.

Veri gizliliği
Şahsi verinizi Başaran Paslanmaza  sağlama kararı alacak olursanız, bu verinin önceden şifrelenmeden gönderileceğini ve Başaran Paslanmaz’ın bu veriyi Başaran Paslanmaz’ın Veri Gizliliği Hükümleri doğrultusunda depolama ve kullanma hakkına sahip olacağını kabul edersiniz. Gizliliğinizin korunması hakkında ayrıntılı bilgi Veri Gizliliği Beyanında mevcuttur.

Veri gönderimi güvenliği
İnternet küresel bir gerekliliktir. Bu internet sayfasını kullanarak ya da bizimle e-posta, irtibat formu ya da benzer şekillerde iletişim kurarak, Başaran Paslanmaza göndermek istediğiniz tüm bilgilerinizin şifrelenmeden gönderilmesini kabul edersiniz. Bu kanallarla gönderilen veriler gizli ya da güvenli değildir; kaybolabilir ya da üçüncü şahıslar tarafından izlenebilir, alınabilir ya da değiştirebilir ve ülke dışına çıkabilir. İnternetin operasyonel kurulumu ve sistemin doğasındaki risklerden dolayı başlattığınız tüm veri gönderimlerinin riski size aittir. Yalnızca Başaran Paslanmazın size şifreli aktarım seçeneği sunması durumunda farklı hükümler geçerli olacaktır. Başaran Paslanmaz ile elektronik ortamda iletişime geçerek Başaran Paslanmazın  da size elektronik ortamda karşılık vermesine izin vermiş olursunuz.

Başaran Paslanmaz kendisine ya da kendisinden e-posta ya da diğer elektronik mesaj aktarımı sistemleri ile gönderilen mesajlarla ilgili size ya da diğerlerine sebep olunan hasarlar için yükümlülük kabul etmeyecektir.

Geçerli kanun
Bu internet sayfasının kullanımından doğan ya da bununla ilgili tüm anlaşmazlıklar Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabi olacaktır ve birbiriyle uyumsuz kanun hükümleri geçerli olmamak üzere Başaran Paslanmazın İstanbul'daki (Türkiye) merkezindeki mahkeme tarafından sonuca bağlanacaktır.

 Kasım 2018